KONST / Litografier / Färglitografi 13899038
nr 1389 9038
Färglitografi
4 st, Halmstadsgruppen. Stellan Mörner/Waldemar Lorentzon/Sven Jonson/Axel Olson, Signerad, 308/310. Motivet: 31x40 cm, yttermått inklusive ram: 41x52
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 5 april 2021
kl 18:31:20
1.500 kr
1.800 kr
2.400 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr